disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici
 • disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici
 • disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici
 • disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici
 • disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici
 • disperze resiblast pro epoxidovou pryskyřici

resi-BLAST Disperze

446,28 Kč
resi-BLAST je inovativní tekutá jednosložková přísada, kterou můžete kápnout do nezatvrdnuté, pigmentem zbarvené pryskyřice pro vytvoření jedinečného efektu buněk. Díky této disperzní tekutině resi-BLAST, můžete společně s naší bohatou nabídkou pigmentů, vytvářet nekonečné množství barevných variací designů.
Počet

 • Garantujeme dodání kvalitního nového zboží Garantujeme dodání kvalitního nového zboží
 • Zboží doručíme přímo k Vám Zboží doručíme přímo k Vám
 • V případě nejasností Vám poradíme k Vaší spokojenosti V případě nejasností Vám poradíme k Vaší spokojenosti

Velmi často zákazníci požadovali kapalinu, která by mohla být přidána do tekuté nezatvrdlé pryskyřice, aby mohly být vytvořeny neobvyklé a jedinečné vizuální efekty "šněrování", buněčných struktur, barevných disperzí a barevných přechodů.

Řešení je zde! resi-BLAST je jednosložková polymerní kapalina, která reaguje s tekutými nezatvrdlými epoxidovými, polyesterovými a polyuretanovými pryskyřicemi tím, že pigment odpuzuje, čímž stimuluje pohyb v soustředných vnějších kruzích. Nejedná se o barvu, ani pryskyřici. Tato disperzní reakce vytváří nejčastěji buněčné struktury kruhového nebo oválného tvaru, jak je vidět na fotografiích.

 • Vytváří buňky a šněrování v umělé pryskyřici
 • Bezpečné a uživatelsky přívětivé
 • Bez zápachu
 • Netoxický a nehořlavý
 • Složení bez těkavých organických sloučenin, rozpouštědlového nebo alkoholového inkoustu

Resi-BLAST lze použít společně s naší řadou akrylových pigmentů resi-TINT nebo s řadou kovových pigmentů resi-METAL.

Upozornění Resi-BLAST byl vyvinut a testován výhradně s našimi umělohmotnými pryskyřicemi, MasterCast 1-2-1, TotalCAST, UltraCast XT, Epoxidovými pryskyřicemi pro všeobecné použití a CER (pryskyřice čisté epoxidové pryskyřice). Podobně se používají pigmenty výhradně z naší řady resi-TINT. Z toho důvodu nejsme schopni nabídnout technické poradenství, ani záruky při použití s jinými značkami pryskyřic a pigmentů.

Aplikace

Nejlepších výsledků dosáhnete aplikací jedné nebo dvou kapek resi-BLAST přímo do Vaší pigmentované pryskyřice. Nalijte směs pryskyřice na Vaše dílo a po kápnutí sledujte tvorbu buněk. Chcete-li zvýšit efekt tvorby buněk, můžete využít horkovzdušnou pistoli. Upozorňujeme, pracujte s ní velmi opatrně!!!

resi-BLAST můžete aplikovat na pigmentovaný povrch pryskyřice ihned po míchání pryskyřice a pigmentu. Efekt tvorby buněk začne probíhat okamžitě a lze jej dále podpořit použitím tepla. Nečekejte na to, až pryskyřice částečně zgelovatí nebo částečně vytvrdne, resi-BLAST nebude fungovat.

resi-BLAST nereaguje ani nedokončí vytvrzovací cyklus pryskyřice. Přísada může na povrchu pryskyřice vytvořit mělké rovnoměrné prohloubení, které může opticky zvýraznit její účinek. Navíc veškeré zbytky přísady migrují na povrch pryskyřice a po vytvrzení pryskyřice by měly být otřeny suchým hadříkem. Tento zbytek můžete rozetřít jako leštící vrstvu, pro vyšší lesk povrchu pryskyřice.

resiblast
80 ks

Ke stažení

Safety Data Sheet

Safety Data Sheet (PDF)

Ke stažení (88.74k)

Certification

Certification

Ke stažení (1.47M)